Ośrodek wypoczynkowy "Przytoń" zaprasza

Strona główna          Cennik          Dojazd          Zdjęcia ośrodka          Okolice Przytoni          Wyjazd nad morze          Węgorzyno - mapa

Adres:

PPH "Agnar" 
Spółka z o.o.

ul. Narutowicza 11
70-240 Szczecin

tel. (+48-91) 4-341-091

Ośrodek:

Przytoń
koło Węgorzyna

powiat Łobez

tel. (+48-91) 3-971-851

Kontakt i rezerwacja:

osrodek@przyton.com.pl
przyton@poczta.onet.pl

Opracowanie:
PPH "Agnar" Spółka z o.o.


Ośrodek wypoczynkowy "Przytoń"
położony jest na terenie blisko 10.000 m2 z bezpośrednim dostępem do jeziora (z pomostem o długości 30 m). Na terenie ośrodka znajduje się 16 domków wypoczynkowych, z czego 10 domków udostępnianych jest turystom i wczasowiczom. Na terenie ośrodka znajduje się basen kąpielowy (o długości 13 m). Wczasowiczom udostępniamy sprzęt pływający (kajaki i łodzie) i rowery. Możliwość połowu ryb i nurkowania (na miejscu można nabić butlę). Parking na terenie ośrodka na 20 samochodów.

Najbliższy sklep spożywczy w Przytoni w odległości 100 m od ośrodka. W Węgorzynie (3 km od ośrodka) - sieć handlowa i gastronomiczna.


Zbudowane z drewna domki wypoczynkowe (o powierzchni ponad 40 m2) z pokojem dziennym, sypialnią (w niektórych domkach są połączone), kuchnią, łazienką i toaletą oraz z tarasem (12 m2). Domki są wyposażone w miejsca do spania dla czterech osób: w pokoju dziennym (dwa tapczany lub kanapo-tapczany) i w sypialni (dwa tapczany). Kuchnia wyposażona w lodówkę, wbudowaną kuchenkę elektryczną i sprzęt kuchenny. W łazience natrysk z ciepłą i zimną wodą. Na wyposażeniu każdego domku znajduje się radio, grill oraz komplet mebli ogrodowych (stół i krzesła).
Domki o wysokim standardzie wyposażone są w komplet wypoczynkowy i TV. Domki dwuosobowe (z możliwością noclegu z małym dzieckiem) mają połączone pokoje dzienne i sypialnie.

Ośrodek - zdjęcia:Ciekawe okolice:
Węgorzyno
Łobez
Ińsko
Drawsko Pomorskie
Stargard Szczec.
Szczecin

Zapraszamy także do ośrodka wypoczynkowego w Jezierzycach koło Szczecina