Wycieczka nad morze

Strona główna          Ośrodek          Cennik          Dojazd          Zdjęcia ośrodka          Okolice Przytoni          Węgorzyno - mapa

Adres:

PPH "Agnar" 
Spółka z o.o.

ul. Narutowicza 11
70-240 Szczecin

tel. (+48-91) 4-341-091

Ośrodek:

Przytoń  
koło Węgorzyna

powiat Łobez

tel. (+48-91) 3-971-851

Kontakt i rezerwacja:

osrodek@przyton.com.pl
przyton@poczta.onet.pl

Trasa nad morze:
Kołobrzeg
Mrzeżyno

Dźwirzyno
Trzebiatów
Gryfice

Płoty

Ciekawe okolice:
Węgorzyno
Łobez
Ińsko
Drawsko Pomorskie
Stargard Szczec.
Szczecin

Opracowanie:
PPH "Agnar" Spółka z o.o.

 WYCIECZKI SAMOCHODOWE

UZDROWISKA MORSKIE:

KOŁOBRZEG LUB MRZEŻYNO

Te piękne kąpieliska nadbałtyckie oddalone są zaledwie o 80 km od ośrodka wypoczynkowego w Przytoni.
Droga prowadzi poprzez wspaniałe lasy Pojezierza Zachodniopomorskiego. Z Węgorzyna drogą krajową 151 w kierunku na Łobez. Stąd przez Resko (droga 148) do Płotów (droga 152). W Płotach wjeżdżamy w drogę 109 w kierunku na Trzebiatów przez Gryfice. W Trzebiatowie musimy podjąć decyzję - czy wybieramy wielki kurort, jakim jest Kołobrzeg (droga 102), czy uzdrowisko w Mrzeżynie (droga 104) z zaciszną plażą malowniczo położoną na skraju lasu.

Również Trzebiatów, z zachowaną do dziś unikalną zabudową i szachownicowym układem ulic na Starym Mieście, może stać się ośrodkiem Państwa zainteresowania. W Trzebiatowie zachowała się duża część z 2,5 km murów obronnych i Baszta Prochowa (zwana też Kaszaną). W mieście tym znajduje się, także wspaniale odrestaurowany pałac książąt Wirtemberg położony urokliwie nad brzegiem rzeki Regi. Trzebiatów od 1996 r. objęty jest specjalnym programem rządowym "Ratowanie miasteczek historycznych".
W Trzebiatowie, Mrzeżynie lub Dźwirzynie można łatwo znaleźć nocleg dla najbardziej wybrednych gości, jeśli wypad nad morze okaże się dłuższy niż jeden dzień.

Zapraszamy także do ośrodka wypoczynkowego w Jezierzycach koło Szczecina