Jak dojechać do Przytoni ?

Strona główna          Ośrodek          Cennik          Zdjęcia ośrodka          Okolice Przytoni          Wyjazd nad morze         Węgorzyno - mapa

Adres:

PPH "Agnar" 
Spółka z o.o.

ul. Narutowicza 11
70-240 Szczecin

tel. (+48-91) 4-341-091

Ośrodek:

Przytoń  
koło Węgorzyna

powiat Łobez
tel. (+48-91) 3-971-851

Kontakt i rezerwacja:

osrodek@przyton.com.pl
przyton@poczta.onet.pl

Ciekawe okolice:
Węgorzyno
Łobez
Ińsko
Drawsko Pomorskie
Stargard Szczeciński
Szczecin

Opracowanie:
PPH "Agnar" Spółka z o.o.

Jednym z ciekawszych regionów Pojezierza Zachodnio- pomorskiego, wyróżniającym się swoistym pięknem i nieprzeciętnymi walorami krajoznawczo-turystycznymi jest Wyżyna Ińska, nazywana krainą jezior, wzgórz i lasów. Jest to niezwykle malowniczy teren, silnie pofałdowany, często o znacznych różnicach wysokości względnej, co sprawia, że obszary te mają charakter krajobrazu podgórskiego i  nazywane są często Bieszczadami Ińskimi.

Ze Szczecina w rejon Wyżyny Ińskiej można dojechać jadąc (drogą nr 142) na Chociwel. Z Chociwla - w kierunku na Drawsko Pomorskie, (drogą nr 149) do Węgorzyna.
Droga ze Szczecina do Węgorzyna liczy około 80 km, a z Koszalina - 95 km
Z Poznania dojazd przez Wałcz (175 km), z Bydgoszczy przez Piłę (185 km), z Gdańska przez Szczecinek (260 km), z Berlina przez Szczecin (215 km).

W centrum Węgorzyna - przy rynku - nie skręcamy w prawo, lecz jedziemy prosto (kierunek na Łobez - droga krajowa 151), a na pierwszym skrzyżowaniu skręcamy w prawo w drogą lokalną  - kierunek na Brzeźniak. Z centrum Węgorzyna do Przytoni jest około 3 km.Po wyjeździe z Węgorzyna jedziemy wzdłuż jeziora Węgorzyńskiego (o powierzchni około 65 ha) do przejazdu kolejowego, dalej koło tartaku aż do wsi Przytoń.

W Przytoni przejeżdżamy przez wieś kierując się dalej na Brzeźniak i za zabudowaniami gospodarskimi dojeżdżamy do ośrodka wypoczynkowego "Przytoń" należącego do PPH "Agnar". Ośrodek Wypoczynkowy jest położony za wsią Przytoń, nad jeziorem Zajezierze.
 

Zapraszamy także do ośrodka wypoczynkowego w Jezierzycach koło Szczecina